Építőipari kivitelezés megrendelőbarát megoldásokkal

Híd- és útépítés, felújítás, állványozás, bontás

Kapcsolat

BRH-M Kft.

Telefon: +36-20-4841940

E-mail: iroda@brhm.hu

Központi irodánk:

2112 Veresegyház

Harmat u. 12.

Nyitvatartás:

H-P: 09:00-16:00

Adószám:

14873005-2-13

Állásajánlat

Építésvezető, művezető munkakörbe munkatársat keresünk

Csapatunk bővítésére keresünk új kollégát, aki lojális, szakmailag elkötelezett munkatársunk lesz.

Amit nyújtunk:

Remek, fiatalos csapat.
Szakmai fejlődési lehetőség.
Korrekt fizetés.
Céges autó.
Minden szükséges munkaeszköz biztosítva.

Munkaidő:

teljes munkaidő

Feladatok:

Műtárgy- és hídépítési illetve felújítási megbízásainkhoz kapcsolódó munkáink vezetése.
Helyszíni munkavégzés napi szintű irányítása.
Anyagrendelések összeállítása.
Alvállalkozói munkavégzés ellenőrzése.
Napi kapcsolattartás a Megrendelő műszaki szakemberével.
A munkákat folyamatos dokumentálása.

Elvárások:

Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség.
Képesség összetett feladatok koordinálására, átlátására.
Jó szervező és problémamegoldó képesség.
Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek.
B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

Kivitelezésben szerzett több éves gyakorlat.
AutoCad felhasználószintű ismerete.
Felelős műszaki vezetői jogosultság.

Fényképes önéletrajz benyújtása, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen: iroda@brhm.hu