Lezajlott a velencei gyalogos- és kerékpáros híd bontásának első üteme
2026. 05.10. szombatról vasárnapra virradó éjjel megkezdődött a régi Velencei gyalogos-kerékpáros híd bontása, ahol cégünk végezte a bontási folyamat koordinálását.
A bontási munkálatokat alapos tervezés előzte meg, hiszen ez a bontási feladat a maga nemében egyedülálló Magyarországon.
A munkálatok során többek közt közel 100 tonna súlyú elem is kiemelésre került, ezért 3 speciális daru is segített a folyamatban. Köszönet a Tamás és Zsolt Kft.-nek és az összes alvállalkozónknak a kitartó és profi munkáért.
További információk és képek itt:
https://mkif.hu/veget-ert-a-palyazar-az-m7-es-autopalyan-velencenel/





