M44-es gyorsforgalmi út fejlesztéséhez kapcsolódó bontási munkák
A több hetes, hatékony előkészítésnek köszönhetően cégünk 2026. márciusában, egy-egy éjszaka alatt bontotta el az M5 autópálya feletti híd felszerkezetét.
A hídgerendák leemelése az M44-es gyorsforgalmi út fejlesztésének egyik látványos mozzanata volt, melyet több alvállalkozónk összehangolt munkája segített.
Az előzetes betonvágások már korábban elkészültek és a forgalomterelés is számos egyeztetés után lett véglegesítve.
Magyarországon ezt a bontási technológiát mi alkalmaztuk először, melyre nagyon büszkék vagyunk.
További részletek és egy videó itt található:





