M44-es gyorsforgalmi út fejlesztéséhez kapcsolódó bontási munkák

M44-es gyorsforgalmi út fejlesztéséhez kapcsolódó bontási munkák
2026.04.08.

A több hetes, hatékony előkészítésnek köszönhetően cégünk 2026. márciusában, egy-egy éjszaka alatt bontotta el az M5 autópálya feletti híd felszerkezetét.

A hídgerendák leemelése az M44-es gyorsforgalmi út fejlesztésének egyik látványos mozzanata volt, melyet több alvállalkozónk összehangolt munkája segített.

Az előzetes betonvágások már korábban elkészültek és a forgalomterelés is számos egyeztetés után lett véglegesítve.

Magyarországon ezt a bontási technológiát mi alkalmaztuk először, melyre nagyon büszkék vagyunk.

További részletek és egy videó itt található:

Rövid videó

A magyarepitok.hu cikke a bontásról

Vissza